Atak „ciężkim narzędziem”

Częstochowscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które podejrzewane są o piątkowy atak na siedzącego na ławce 49-latka. Wszyscy trafili już do prokuratury, w której trwają czynności wyjaśniające wobec dwóch mężczyzn. Kobieta została zwolniona do domu. Zaatakowany zmarł na skutek odniesionych obrażeń.
Przypomnijmy: do zdarzenia doszło w piątek, 24 czerwca około godziny 18:00. Do siedzącego na ławce przy Placu Orląt Lwowskich 49-latka podeszła grupa osób. Napastnicy kilkakrotnie uderzyli mężczyznę w głowę i szyję ciężkim narzędziem, a następnie zbiegli z miejsca zdarzenia.

Sprawdź

Ustalono szczegóły

http://infoczestochowa.pl/ecCB.html

Z nieoficjalnych informacji wynika, że narzędziem wykorzystanym przez sprawców był młotek. Obecnie ustalany jest dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia. W sprawie zatrzymano trzy osoby: dwóch mężczyzn w wieku 27 i 35 lat oraz 35-letnią kobietę. Dwoje z nich w chwili popełniania czynu było nietrzeźwych.
Rzecznik prokuratury Tomasz Ozimek poinformował, że mężczyźni zostali przesłuchani i zatrzymani w areszcie, zaś kobietę wypuszczono do domu.

Kapf.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *