Czy zatrzymany za zabójstwo kobiet w Częstochowie wyjdzie na wolność

52-letniemu Krzysztofowi R. zostało zarzucone podwójne zabójstwo dwóch kobiet. Od jego pełnomocnika wpłynęło zażalenie na decyzję o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego za zabójstwa mężczyznę.
21 lutego w lesie w Romanowie odkryto ciała dwóch kobiet w wieku 45 lat i 15 lat. Są to matka i córka z Częstochowy. Za ich zaginięcie i zamordowanie podejrzany jest Krzysztof R.
Zaginęły 10 lutego w tajemniczych okolicznościach
http://infoczestochowa.pl/fLqr.html
Kobiety zaginęły w tajemniczych okolicznościach 10 lutego. W mieszkaniu zostały telefony, a na parkingu – samochód. Sąsiedzi nie pamiętają, żeby kobiety miały jakiekolwiek problemy z kimkolwiek.
52-letni podejrzany trafił do aresztu na trzy miesiące. Usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa połączonego z bezprawnym pozbawieniem wolności. Na dzień dzisiejszy, prokuratura nie zdradza hipotez dotyczących motywów zbrodni. Udało się jednak ustalić, że Krzysztof R. pomagał kobiecie w pracach na działce, a nawet remontował jej mieszkanie.