Można już zgłaszać propozycje do konkursu Jura Pride

Konkurs ogłoszony niedawno przez Miasto związany jest z rozpromowaniem nie tylko Częstochowy ale i Subregionu Północnego województwa. Można składać wnioski do 10 września. Laureaci otrzymają statuetki i dyplomy oraz wejdą w posiadanie tytułu „Jura Pride”, który będą mogli wykorzystywać w kontaktach handlowych, przy kampaniach promocyjnych lub handlowych, bez czasowego ograniczenia. Jury wybierze po jednym zwycięzcy w każdej z pięciu kategorii.

Sprawdź

Dla kogo konkurs?

Jest on kierowany do przedsiębiorstw, firm, instytucji, organizacji pozarządowycha a także osób prywatnych związanych stricte z rozwojem i promocją wspólnot lokalnych na terenie całego obszaru Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Aby przystąpić do konkursu należy wypełnić zgłoszeniowy formularz i wysłać go z dopiskiem „KONKURS JURA PRIDE” do siedziby Prezydenta Miasta Częstochowa lub na adres mailowy miejskiego Centrum Obsługi Inwestora.

http://infoczestochowa.pl/mNHB.html

Skąd pomysł na taką promocję?

Wynika to z przeświadczenia, że należy wiązać wskazywanie godnych i wartościowych organizacji i postaci czy przedsięwzięć z całego Subregionu Północnego Województwa Śląskiego. Pomysłodawcą ustanowienia takiego konkursu jest prezydent miasta Częstochowa, pana Krzysztofa Matyjaszczyka. Konkurs będzie nadzorowany i koordynowany przez miejskie Centrum Obsługi Inwestora.

aDXs.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *