Pijana kobieta w Częstochowie doprowadziła do wystąpienia groźnej kolizji, próbowała tłumaczyć się policjantom, że ona zawsze jeździ środkiem jezdni

W ubiegły piątek w Częstochowie doszło do bardzo groźnie wyglądającej kolizji. Spowodowała ją sześćdziesięciotrzyletnia kobieta, która jechała samochodem środkiem drogi. Wykonywała manewr wymijania i zderzyła się w ten sposób czołowo z samochodem, który jechał z naprzeciwka.

Funkcjonariuszom policji tłumaczyła, że ona zawsze jeździ środkiem drogi i to drugi kierowca w nią wjechał. Okazało się, że była kompletnie pijana i miała przeszło 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za wszystko odpowie przed sądem. Teraz grozi jej utrata prawa jazdy, grzywna, a także dwa lata pozbawienia wolności.

Szczegóły zajścia

14 sierpnia, czyli w ubiegły piątek, funkcjonariusze policji z Częstochowy dostali zgłoszenie o groźnej kolizji. Okazało się, że spowodowała ją kompletnie pijana sześćdziesięciotrzyletnia kobieta, która zderzyła się czołowo z peugeotem. Nikomu nic się nie stało, choć pojazdy zostały bardzo mocno uszkodzone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *